Giriş Tarihi

Gece

Yetişkin

Çocuk

Access code/IATA code

Giriş Tarihi

İptal / Ayarlar/Dil

Ücretsiz Havaalanı Transferi Kampanyası

Ücretsiz havaalanı transferinden faydalanıp Jazz Hotel'de kalmanın ayrıcalığını yaşayın ! 2 gece ve üzeri konaklamalarınızda sizi Atatürk Havalimanı'nda karşılayıp her köşesi caz dolu otelimize ücretsiz ulaştırıyoruz.

Kampanya fiyatı: Konaklamak istenen tarihe göre fiyatlar değişkenlik göstermekte olup, o tarihteki fiyatlar üzerinden %20 indirim uygulanmaktadır.

Kampanya istisnası: Sabiha Gökçen Havalimanı – Jazz Hotel transferi , Jazz Hotel- Atatürk havalimanı arasındaki dönüş transferi .Bunun yanısıra gerek seyahat acentaları gerekse otel portalları vasıtası ile yapılan rezervasyonlar için geçerli değildir. Başka bir promosyonla birleştirilemeyeceği gibi, özel corporate fiyatlarına da uygulanamaz.

Kampanya geçerlilik tarihi: 01.01.2015 - 31.12.2016

Kampanya koşulları: Herhangi bir sebepten dolayı misafirimizin 2 geceyi tamamlamadan çıkış yapmak istemesi durumunda 45 EU+ KDV havalanı transfer ücretinin yanısıra, kalmış oldukları geceler için %20 indirim uygulanmaz.

KAMPANYAMIZDAN FAYDALANABİLMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !

GALLERY RESIDENCE

Tamamen suitlerden oluşan modern bir konaklama sunan bu şık müessese İstanbul un en sosyetik bölgelerinden birinin kalbinde bulunmaktadır ve zengin imkanlarla donatılmıştır.

İSTANBUL

  • Valikonağı Caddesi, Süleyman Nazif Sokak No:10 34371 Nişantaşı, İstanbul
  • E : info@galleryresidence.com
  • T : +90 (212) 291 77 10
  • F : +90 (212) 224 40 13

DİĞER BAĞLANTILAR

http://www.jazzhotel.com.tr
JAZZ HOTELS
Bir diğer YES HOTELS oteli olan Jazz Hotel' de konsept bir butik otelimizdir.
http://www.yeshotels.com.tr/
YES HOTELS
Yes Hotels istanbul'un en seçkin semtlerinden biri olan Nişantaşı'nda 2 adet sanat temalı butik otelin sahibi ve işletmecisi bir firmadır.

SOSYAL MEDYA

ONLINE REZERVASYONONLINE REZERVASYON
Güvenli, Hızlı ve Kolay Rezervasyon